Täna on: 22. Jaanuar 2021 | Kell: 07:28
Avaleht | Meist/Kontakt | Loe internetist tutvumise kohta | Tutvu siin

Tutvumine internetis

Tutvumine internetis valmistab paljudele meestele peavalu. Mehed ei saa aru, miks naised nende kirjadele ei vasta. Tegelikult tuleneb see sellest, et mehed ei tea, mida naised meeste profiilide juures vaatavad. Kuidas nad otsustavad, kellele vastavad ja kellele mitte.

Julgen väita, et kasvatad kõvasti oma edu internetis tutvumisel, kui võtad kasutusele põhimõtted, millest järgnevalt kirjutan.

Esiteks pead aru saama, et ilusad naised saavad väga palju kirju. Olen näinud mitme oma sõbranna postkasti ja usu või mitte aga nad saavad kuni 50 kirja päevas.

Kas sa tõesti loodad hakata nende 50 seast silma sellise kirjaga nagu:
* Hei, kuidas läheb;
* Tere Ilus Tüdruk;
* Tere, kas sa minuga tutvuda soovid;
* Millega tegeled jne.

Millega sa silma hakkad? Mis väärtust sa naisele pakud (ehk mida ta sinu profiilist välja loeb)? Mis on sinus erilist, et ta peaks sinu nende 50 hulgast valima? Statistika on selline, et 40 kirja nendest 50-st on täpselt sellised, nagu ma eespool kirjeldasin.

Selleks, et olla internetis naistega tutvudes edukas, tuleb järgida kindlaid põhimõtteid. Tuleb teada, mis naistele muljet avaldab. Ok, vaatame neid põhimõtteid lähemalt:1. Kasutajanimi


Ära kasuta seksikat või seksile viitavat kasutajanime (näiteks: Seksimees, naistemurdja jne). See viitab sellele, mida sa otsid ja näitab, et sul on selles vallas probleeme. Sa ei saa piisavalt seksi. Ükski naine ei taha äput meest, kes ei suuda seksi sebida, nii et ära jäta endast sellist muljet. Ära kasuta ka negatiivset või meeleheitele viitavat kasutajanime (näiteks: Üksik Hunt, Murtud Süda, Alfaisane jne). Pane meeldejääv ja positiivne kasutajanimi.

2. Profiilipilt

Esimene asi, mida naised vaatavad, on sinu profiilipilt. Kui su profiilipilt on jama, siis ära näe internetis üldse vaeva. Kui naisele sinu profiilipilt ei meeldi, siis ta sulle ei vasta.

Kui naine kohtab meest, siis esimese 10-30 sekundi jooksul otsustab ta ära, kas mees on talle atraktiivne ehk kas ta on potentsiaalne sekspartner või ei. Sama toimub internetis sinu profiilipildiga. Kui see naisele atraktiivne ei ole, kui ta ei näe sinus potentsiaalset sekspartnerit, siis ei hakka ta sinu peale aega raiskama.

Sa võid olla väga hea ja tore mees, aga kui naisele su profiil ei meeldi, siis ta sulle ei vasta ja te reaalselt kunagi kokku ei saa. Nii lihtne see ongi.

Seega tee kõik, et sinu profiilipilt oleks võimalikult hea. Selleks, et see oleks naisele võimalikult atraktiivne pead sa teadma, mis naistele muljet avaldab. Naised otsivad alati mehes teadlikult või alateadlikult turvalisust. Kui naine näeb meest, kellel on seljas ülikond, ilusad kingad, siis oletab naine automaatselt, et mees on edukas ja saab endaga hästi hakkama. Seega suudab hoolitseda ka tema eest. Samas kuvab see ka võimu ja enesekindlust.

Veel avaldavad naistele muljet nn "pahad poisid". Nendest kuvab põnevust ja seikluslikkust. Naistel tekib pahade poiste peale kohe alateadlikud mõtted, kui põnev võiks temaga olla ja mida see mees temaga kõik teha võiks. Seega võid oma profiilipildiga kuvada ka seiklusliku "paha poisi" kuvandit.

Kindlasti tuleb jälgida, et pilt oleks selge ja ei maksa unustada ära ka tausta. Taust on see, mis loob üldise meeleolu. Kui tahad saada väga korralikku profiilipilti, siis otsi mõni professionaalne fotograaf ja lase teha korralik fotoseeria.3. Profiiliinfo


Oma profiili kirjelduses kehtib põhimõte, et parem vähe kui palju. See tähendab, et ära pane kirja oma elulugu. Jäta midagi ka naise fantaasiale ja hoia põnevust. Kui naine näeb su piltidelt, et oled edukas ja elad seikluslikku elu.

Ära kirjuta pikka ja igavat enesetutvustust. Sa ei ole naiste silmis veel nii tähtis, et nad viitsiksid sinu peale palju aega raisata. Enesetutvustus olgu enesekindel. See peab näitama, et sa väärtustad ennast ja sul on huvitav elu. Sa tead, mida elus tahad ja kuhu poole teel oled. Siin pead välja tooma lühidalt ja konkreetselt oma eripärad ja positiivse maailmavaate.

Sinu profiilist peab välja tulema, et sul on oma elu, sul on hobid, sa oled enesekindel ja hõivatud mees. Sinu profiil peaks panema naise mõtlema, mis tunne oleks sinu ellu kuuluda.

4. Pildid

Las pildid räägivad profiiliinfo eest. Lisa oma kontole pilte, mis kuvavad selliseid väärtuseid:
* Sotsiaalne intelligentsus- pildid, kus sa oled sõpradega ja ilusate naistega. See näitab, et sind aktsepteerivad teised inimesed ja ilusad naised ja see lisab sulle naise silmis automaatselt sotsiaalset väärtust.
* Oma lemmiktegevusi ja hobisid harrastades – pildid sinu hobidest ja kirgedest, mis näitavad naistele sinu elustiili.
* Reisimine – pildid kaugetest maadest ilusa sinise mere taustal äratavad kõigis naistes igatsust. Mida rohkem oled reisinud, seda rohkem väärtust see sinule naiste silmis annab.
* Pereväärtused – pildid, kus sa oled mõne oma sugulasega (näiteks vanavanemad, väikesed lapsed jne), mis näitavad, et sa oled kõlblik ka pikaajaliseks suhteks ja väärtustad peresuhteid. Sobivad ka pildid koerte ja hobustega näiteks. Nende eesmärk on tekitada usaldust, mida internetis tutvumisel vaja läheb.
* Edu ja seikluslikkus – pildid kus sa oled kenasti riides, kus sa juhid ja korraldad midagi. Mis näitab naistele, et sa saad endaga hakkama ja teised inimesed kuulavad ja aktsepteerivad sind. See loob naisele turvatunnet, mida nad kõik otsivad.5. Kirjade pealkirjad


Ära kasuta igavaid ja tavalisi pealkirjasid oma kirjadel. Kasuta selliseid pealkirjasid, mis kutsuvad kirja avama. Näiteks:

* Ma ei usu oma silmi;
* Kas see oled sina jne.

Kui naine sellist pealkirja loeb, siis ta arvad, et see on keegi tuttav ja ta ei jäta seda kirja avamata. Et paremini aru saada vaata näiteks Delfi artiklite pealkirjasid. Need on kõik sellised, mis kutsuvad artiklit avama. Need on põnevad ja ei ava kirja sisu.

6. Kirjad

Esimesed kirjad peavad olema lühikesed, humoorikad ja flirtivad. Jällegi, sa ei ole naisele veel nii tähtis, et ta viitsiks su peale väga palju aega raisata. Ole humoorikas ja noriv, kommenteeri või pilka mõnda tema pilti. Tutvu kindlasti põhjalikult tema profiiliinfoga ja kommenteeri sealt mingit infot. See näitab, et oled kulutanud aega naise infoga tutvumisele ja sa ei ole liiga hea ja viisakas. Sa julged olla noriv ja flirtiv.

Ära kutsu teda esimeste kirjadega kohtamisele. Ole erinev, naljatle ja flirdi alguses niisama. Kirjuta vahelduseks mõni naljakas seik oma mõnest põnevast kogemusest, mida sa hiljuti kogesid. Kirjuta mõnest oma huvitavast plaanist, kuhu lähed või mida ette võtad. Ära kutsu teda kaasa.

Sellega oled erinev kõigist teistest meestest, kes juba esimese kirjaga hakkavad lunima naisega kokkusaamist. Las naine mõtleb, et kes kurat see mees on, miks ta mind välja ei kutsu? Kas ma talle ikka meeldin?

Kui naine vastab sinu kirjadele positiivselt, küsib küsimusi, millega oled tegelenud jne, siis see on märk, et ta välja kutsida. Ütle näiteks, et sul on plaanis minna mõne uue baari avamisele (või mis iganes) ja kas ta tahab kaasa tulla.


7. Kokkuvõte


Põhimõtted mida sinu profiil ja kirjad peaksid kuvama:

Sa oled edukas ja tead mida tahad ning sul on kindel siht, kuhu elus liigud; Sul on oma elu ja hobid aga leiad aega ka väga erilise inimese jaoks; Positiivne suhtumine ellu, oma töösse, teistesse inimestesse jne; Su elu on huvitav ja sa oled seikluslik inimene; Sa eristud massist.

Vaata oma profiilipilti ja analüüsi, kas seda saaks kirjeldada sõnadega:

* eriline,
* stiilne,
* edukas,
* seikluslik,
* sihikindel,
* enesekindel.

Vaata oma profiiliinformatsiooni üldiselt, kas selle põhjal saab öelda, et oled:
edukas, seikluslik, tead mida elult tahad, huvitav. Küsi endalt, et kui sa oleksid naine, kas sa siis tahaksid selle mehe ellu kuuluda?

Põhimõtted, mida sinu profiil ei tohiks kuvada:
Sa oled üksik mees ja su elus ei toimu suurt midagi; Sa oled õnnetu ja meeleheitel; Sa otsid naist, kes tuleks su ellu ja teeks su elu elamisväärseks; Kui sa leiad naise, siis klammerdud tema külge ja tema oleks kogu sinu maailm.